Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tortów komunijnych, obejrzyj wzory dostępnych tortów, zamów bezpośrednio w naszych punktach. 

Miło nam Państwa poinformować, że w sobotę 5 marca otwiera się najnowsza kawiarnia Consonni w Łodzi. Zapraszamy na ulicę Retkińską 104a lok 6. Lokal nazywa się COOLKA i lodów w nim na pewno nie zabraknie. Zapraszamy do śledzenia nowego punktu na Facebook. W imieniu przesympatycznych nowych właścicielek serdecznie zapraszamy!!!   

Szanowni Państwo, święta Wielkanocne tuż tuż... Zapraszamy do obejrzenia naszej świątecznej oferty TUTAJ. Większość produktów będzie można zakupić w sklepie internetowym www.sklep.consonni.pl a także we wszystkich naszych kawiarniach. ZOBACZ LISTĘ KAWIARNI. 

Poznaj produkty Consonni

Codziennie niecodzienne smaki

Oferta weselna CONSONNI to całościowa słodka oprawa Państwa przyjęcia.  Torty śmietanowe, kremowe, torty w marcepanie, ciasta, ciasteczka, słodkie stoły, prezenty dla gości, chlebki z dekoracją weselną... Możemy zorganizować słodkości kompleksowo wraz z usługą podania tortu podczas wesela.  Nasza oferta zaczyna się od pomocy w wyborze tortu, doradztwa w zakresie ilości ciast po organizację pater, transport łącznie z całą dekoracją i ubraniem słodkiego stołu weselnego. Realizujemy marzenia nietypowe, doradzamy, słuchamy i wspólnie z Państwem wybieramy najlepszy wariant.
catering@consonni.pl tel. 660 505 416
produkcja@consonni.pl tel. 692 432 853
 

Folwark Kamyk powstał w 2012 roku jako kontynuacja myśli i konsekwencja założeń mówiących o bezkompromisowej jakości, tradycji, zachowaniu powolnej natury procesu wytworzenia. Folwark Kamyk powstał, aby propagować zdrowe, tradycyjne jedzenie w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wszystko zgodnie z ideą Slow Food, której członkiem jest CONSONNI.
Na terenie tradycyjnego, wiejskiego skansenu powstały chaty tematyczne, w których odwiedzający mogą uczestniczyć w przygotowywaniu posiłku oraz zjeść pieczone mięsiwa, wędzonki, podpłomyki itd.. 

"Ponad 100 lat tradycji, rodowód z włoskiej Lombardii, tradycyjne receptury. I odwaga, która kazała Zdzisławowi Bartelakowi w wieku 39 lat porzucić dyrektorski garnitur na rzecz piekarskiego fartucha. Dziś jego firma nazywana jest cukeirniczym porsche, a jej właściciela napędza to samo, co przed 25 latami - przekonanie, że sukces to zadowolenie ludzi..."

Wywiad Magazyn Slow Life
"CONSONNI - cukiernicze porsche"