Centrum miasta, ul. Marszałkowska 8, pyszne produkty Consonni a do tego galeria obrazów właścicielki i nie tylko. Dobre kanapki, kawa - w sam raz na poranny rozruch, ciasta i torty Consonni. A w upał lody. Drodzy Klienci - polecamy to miejsce. Pozycja obowiązkowa w Warszawie!  W sobotę 18.03.2017 godz. 19.00 WIELKIE…

Miło nam poinformować wszystkich naszych Klientów, że firma Consonni wychodząc na przeciw szerzeniu lojalności wobec lokalnych firm jest partnerem Samorządowego Programu Lojalnościowego, który znany jest pod nazwą Częstochowska Karta Miejska.  W programie biorą udział częstochowskie kawiarnie Consonni, sklep Folwark Kamyk oraz Delikatesy Kolonialne (poniżej dokładna lista miejsc gdzie otrzymacie 3…

Kolejny punkt, radość dla mieszkańców Wręczycy Wielkiej i okolic. Już od świąt możecie zakupić tam nasze słodkości, pieczywo, dobrą kawę. Strażacka 23 Wręczyca Wielka, zapraszamy! 

Poznaj produkty Consonni

Codziennie niecodzienne smaki

Oferta weselna CONSONNI to całościowa słodka oprawa Państwa przyjęcia.  Torty śmietanowe, kremowe, torty w marcepanie, ciasta, ciasteczka, słodkie stoły, prezenty dla gości, chlebki z dekoracją weselną... Możemy zorganizować słodkości kompleksowo wraz z usługą podania tortu podczas wesela.  Nasza oferta zaczyna się od pomocy w wyborze tortu, doradztwa w zakresie ilości ciast po organizację pater, transport łącznie z całą dekoracją i ubraniem słodkiego stołu weselnego. Realizujemy marzenia nietypowe, doradzamy, słuchamy i wspólnie z Państwem wybieramy najlepszy wariant.
catering@consonni.pl tel. 660 505 416
produkcja@consonni.pl tel. 692 432 853
 

Folwark Kamyk powstał w 2012 roku jako kontynuacja myśli i konsekwencja założeń mówiących o bezkompromisowej jakości, tradycji, zachowaniu powolnej natury procesu wytworzenia. Folwark Kamyk powstał, aby propagować zdrowe, tradycyjne jedzenie w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wszystko zgodnie z ideą Slow Food, której członkiem jest CONSONNI.
Na terenie tradycyjnego, wiejskiego skansenu powstały chaty tematyczne, w których odwiedzający mogą uczestniczyć w przygotowywaniu posiłku oraz zjeść pieczone mięsiwa, wędzonki, podpłomyki itd.. 

"Ponad 100 lat tradycji, rodowód z włoskiej Lombardii, tradycyjne receptury. I odwaga, która kazała Zdzisławowi Bartelakowi w wieku 39 lat porzucić dyrektorski garnitur na rzecz piekarskiego fartucha. Dziś jego firma nazywana jest cukeirniczym porsche, a jej właściciela napędza to samo, co przed 25 latami - przekonanie, że sukces to zadowolenie ludzi..."

Wywiad Magazyn Slow Life
"CONSONNI - cukiernicze porsche"