Kawa Espresso Despues 250g

Numer: 12045

Espresso Despues to kawa o niskiej kwasowości i wyraźnej słodyczy podobnej do tej z kandyzowanych czerwonych owoców. Gładka cielistość i pozostający długi, przyjemny posmak deserowej czekolady stanowią doskonałe dopełnienie bukietu. Mieszanka specjalnie udostępniona na 25 rocznicę istnienia firmy Consonni w Polsce. Do jej skomponowania używamy tylko jednego rodzaju ziaren pochodzących z Gwatemali wypalonych w różnych profilach dla uzyskania optymalnego bukietu smakowego.

Kawa ziarnista, prażona, 100% arabika - GUATEMALA ANTIGUA EXTRA

Z wielką radością przedstawiam Państwu moją kawę, która ma dla mnie symboliczne znaczenie - jest krokiem do przodu, owocem doświadczeń z ostatnich lat. Mam nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu. Filip Bartelak

 

 

 Kawy

Wszystkie kawy Cavallo Consonni powstają pod okiem Filipa Bartelaka

- twórcy marek Kawa Cavallo, Q Coffee, Coffee Proficiency i Coffee Cargo. W branży kawowej od 2002 roku. Certyfikowany Q Arabica Grader i jedyny w Polsce Assn. Q Instructor, SCAA Certified Lead Instructor, sędzia sensoryczny Cup of Excellence, certyfikowany sędzia Mistrzostw Świata Baristów WBC i WBrC.Stale sędziujący zawody baristów we Włoszech, Grecji, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rumunii, Słowacji, Francji i wielu innych. 

Osobiście gwarantuję najwyższą jakość kaw Specialty z naszej oferty, bo sam wybieram ziarna z których wypalamy Kawę Cavallo.

Filip Bartelak

 

Koszty wysyłki
Kurier

Przelew online 14 zł
Przelew tradycyjny 14 zł
Płatność przy odbiorze 18 zł

kierowca CONSONNI - tylko Częstochowa i okolice

Przelew online 18 zł
Przelew tradycyjny 18 zł
Płatność przy odbiorze 18 zł

Odbiór osobisty

Przelew online 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również