Chleb z prowincji 500 g

Numer: 09009

Chleb żytnio – pszenny , którego podstawowe składniki: zakwas żytni, zsiadłe mleko, mąka żytnia wraz  z długotrwałym procesem przygotowania ciasta i właściwym procesem pieczenia gwarantują dobry smak. Użycie zakwasu znacznie wzbogaca smakowo nasz wypiek, ponadto, polepsza jego strukturę, zapach oraz wyrastanie. Z ciasta żytniego otrzymuje się chleb, zawierający dużo wilgoci i zwarty. Przewaga mąki żytniej nad pszenną daje równowagę dla prozdrowotnych właściwości chleba. Zsiadłe mleko było w dawnej Polsce głównym dodatkiem nadającym chlebowi wilgoć. Wróciliśmy do zapomnianych receptur i proponujemy prawdziwie POLSKI CHLEB. Zsiadłe mleko i kefir zaliczamy do produktów mlecznych fermentowanych, które mogą być spożywane przez osoby cierpiące na nietolerancję cukru mlecznego - laktozy. 

 Pszenno-żytnie

Chleb jest jedną spośród wielu rzeczy, które Polska ma najlepsze na świecie.


Nigdzie nie jest równie pyszny i pachnący, nigdzie nie słyszano o aż tylu odmianach pieczywa. W Piekarni Consonni wypiekamy chleby na zakwasie, pszenne, żytnie, razowe. Pieczemy małe ilości, każdy chleb wkładany do pieca ma swojego odbiorę, a wypiekamy wyłacznie w dniach WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA. Wysyłki pieczywa realizowane poprzez sklep internetowy są możliwe wyłącznie w dniach wtorek, czwartek. W sobotę nie ma możliwości wysyłki. Zamówienia na pieczywo należy składać z jednodniowym wyprzedzeniem tzn. w poniedziałek do 12.00 - wtedy chleb będzie wysłany we wtorek, albo w srodę do 12.00 wtedy chleb będzie wysłany w czwartek.

Składniki: mąka żytnia 580, zsiadłe MLEKO, mąka PSZENNA 750, woda, drożdże, sól

Wartość odżywcza w 100g produktu: wartość energetyczna 939kJ/222kcal, Tłuszcz 1,10g, Kwasy tłuszczowe nasycone 0,19g, Węglowodany 46,20g, Cukry 1,10g, Błonnik 3,00g, Białko 5,20g, Sól 1,31g

Koszty wysyłki
Kurier DPD

Przelew online 15 zł
Przelew tradycyjny 15 zł
Płatność przy odbiorze 18 zł

kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty

Przelew online 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również

Nasze publikacje