Filmy

Tak to robimy!

film-o.jpg (350 KB)

Zachęcamy obejrzenia filmu o naszej firmie

 

 cien.png (5 KB)

 

pieczywo.jpg (451 KB)

Zobacz jak powstaje Twój chleb…

Film został nakręcony podczas jednego z trzech dni wypieku.

Pieczywo Consonni wypiekane jest trzy razy w tygodniu - wtorki, czwartki oraz soboty na Wasze zamówienie.

Nasze wypieki możecie zamawiać w cukierniach firmowych oraz patronackich, wybranych sklepach z dobrym jedzeniem na terenie Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Częstochowy.

 

 

 cien.png (5 KB)

baby-i-mazurki.jpg (452 KB)

Baby i mazurki!

Specjalnie dla Was prezentujemy film o naszych świątecznych babach i mazurkach. Zobaczcie jak powstają, skorzystajcie z porad i przepisu na zrobienie mazurka w domu.

Film został nakręcony w 2008, od tego czasu tradycja naszego wypieku nie uległa zmianie. Cały czas tworzymy z wielką pasją produkty jak kiedyś, produkty zwykłe ale niezwykle smaczne.

Autorem programu oraz przewodnikiem smaku jest Jacek Szklarek, szef ruchu Slow Food w Polsce, którego jesteśmy członkami. Nasze produkty jako jedyne w Polsce posiadają rekomendację Slow Food w branży cukierniczej.

 

 cien.png (5 KB)

 

ciacho-drozdzowe.jpg (365 KB)

Pieczemy tradycyjne ciasto drożdżowe

Materiał został nakręcony do programu "Made in Silesia"
Prezentuje proces wypieku Ciasta Drożdżowego Maślanego.

Jedyne Ciasto Drożdżowe w Polsce wyróżnione znakiem Jakość Tradycja przyznawane najwyższej jakości produktom tradycyjnym i lokalnym. Ciasto Drożdżowe Maśle zostało również nagrodzone Godłem Teraz Polska i jest rekomendowane przez Międzynarodową Organizację Slow Food.

   

 

cien.png (5 KB) 

 

folwark.jpg (527 KB)

Folwark Kamyk

Folwark Kamyk powstał w 2012 roku jako kontynuacja myśli i konsekwencja założeń mówiących o bezkompromisowej jakości, tradycji, zachowaniu powolnej natury procesu wytworzenia. Folwark Kamyk powstał, aby propagować zdrowe, tradycyjne jedzenie w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wszystko zgodnie z ideą Slow Food, której członkiem jest CONSONNI. http://www.folwark-kamyk.pl/