Stacjonarnie

Tort Victoria

Numer: 07075

Intensywnie czekoladowy biszkopt nasączony rumem. Warstwa grylażu z mleczną czekoladą. Dekoracja z belgijskiej, deserowej czekolady.

Tort dostępny w określonych ilościach porcji, cena za kilogram: 183,80 zł

Cena tortu jest liczona ze średniej podanej wagi tortu z przedziału. Tort finalnie zostanie rozliczony z prawdziwej, dokładnej wagi w miejscu odbioru. 

10 porcji - około1,00 kg - 1,20 kg 

14 porcji - około 1,30 kg - 1,50 kg 

20 porcji - około 2,10 kg - 2,30 kg

24 porcji - około 2,80 kg - 3,00 kg

28 porcji - około 2,80 kg - 3,00 kg

Uwaga: Torty występują w różnej wielkości (ilość porcji) w różnych wagach, wybierz ilość porcji oraz ewentualne dodatki.

 Torty

Torty CONSONNI to wytworzone z najlepszej jakości surowców torty śmietanowe, kremowe oraz w marcepanie z Lubecki - stolicy marcapana.

Specyfiką tortów CONSONNI jest to, że biszkopty do tortów produkujemy od lat w niezmienny, tradycyjny sposób co powoduje, że nasze biszkopty są puszyste i wilgotne w smaku, stosujemy wyłącznie prawdziwą śmietankę a nie jej roślinne zamienniki, natomiast kremy oparte są na świeżym, dobrej jakości maśle. Dekorację naszych tortów często stanowią świeże owoce, prawdziwa belgijska czekolada Callebaut albo np. kieliszki z adwokatem jak w przypadku Tortu Adwokat.

SKŁADNIKI:
czekolada 33% (cukier, tłuszcz kakaowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna SOJOWA, naturalny aromat waniliowy), JAJA pasteryzowane, ŚMIETANA, pasta pralinowa (cukier, ORZECHY LASKOWE 49,5%, emulgator: lecytyna SOJOWA), cukier, ciasteczka prażynki (MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcz mleczny, LAKTOZA, BIAŁKA MLEKA, sól, słód jęczmienny, substancja spulchniająca: difosforan disodowy i wodorowęglan sodu) ORZECHY WŁOSKIE, kakao, rum, syrop glukozowy, alkohol, kawa rozpuszczalna, sól
Może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych, innych orzechów, sezamu i jaj.
ALERGENY:
soja, białka jaj, białka mleka, orzechy laskowe, gluten, orzechy włoskie, laktoza

Koszty wysyłki
kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty z cukierni

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416
  • Przy składaniu zamówienia należy pamiętać że waga tortu zależna jest od ilości porcji
    Przy składanu zamówienia należy podać ilość porcji na jaką ma być upieczony tort. Sklep internetowy poda szacowaną cenę tortu - właściwa cena zostanie podana przy odbiorze.

Zobacz również