Stacjonarnie

Tort dictador

Numer: 07133

Tort dla wymagających. Intensywnie czekoladowy krem oraz biszkopt nasączony ponczem wykonanym na bazie 12 letniego rumu Dictador. Rum Dictador 12 YO jest doskonałym, najwyższej jakości rumem kolumbijskim. Piękny ciemno bursztynowy kolor uzyskany został dzięki przechowywaniu przez 12 lat w dębowych beczkach. Posiada bogaty i złożony aromat przez co nasz tort staje się wyśmienitym deserem dla wymagającego konesera rumu. 

Tort dostępny w określonych ilościach porcji, cena za kilogram: 205,00 zł

Cena tortu jest liczona ze średniej podanej wagi tortu z przedziału. Tort finalnie zostanie rozliczony z prawdziwej, dokładnej wagi w miejscu odbioru. 

10 porcji - około 0,9 kg - 1,20 kg 

14 porcji - około 1,40 kg - 1,60 kg 

20 porcji - około 2,20 kg - 2,50 kg

24 porcje - około 3,00 kg - 3,30 kg

28 porcje - około 3,00 kg - 3,30 kg

Uwaga: Torty występują w różnej wielkości (ilość porcji) w różnych wagach, wybierz ilość porcji oraz ewentualne dodatki.

 Torty

Torty CONSONNI to wytworzone z najlepszej jakości surowców torty śmietanowe, kremowe oraz w marcepanie z Lubecki - stolicy marcapana.

Specyfiką tortów CONSONNI jest to, że biszkopty do tortów produkujemy od lat w niezmienny, tradycyjny sposób co powoduje, że nasze biszkopty są puszyste i wilgotne w smaku, stosujemy wyłącznie prawdziwą śmietankę a nie jej roślinne zamienniki, natomiast kremy oparte są na świeżym, dobrej jakości maśle. Dekorację naszych tortów często stanowią świeże owoce, prawdziwa belgijska czekolada Callebaut albo np. kieliszki z adwokatem jak w przypadku Tortu Adwokat.

SKŁADNIKI:
czekolada (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator lecytyna SOJOWA, naturalny aromat waniliowy), biszkopt (JAJA pasteryzowane, cukier, MĄKA PSZENNA, kakao, woda, substancja spulchniająca: difosforan disodowy i wodorowęglan sodu), ŚMIETANA, MLEKO, MLEKO skondensowane słodzone, ŻÓŁTKA JAJ pasteryzowane, marcepan (MIGDAŁY, cukier, syrop cukru inwertowanego), rum Dictador, syrop cukru inwertowanego, cukier wanilinowy

ALERGENY:
białka jaj, gluten, białka mleka, soja, migdały

Koszty wysyłki
kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty z cukierni

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416
  • Przy składaniu zamówienia należy pamiętać że waga tortu zależna jest od ilości porcji
    Przy składanu zamówienia należy podać ilość porcji na jaką ma być upieczony tort. Sklep internetowy poda szacowaną cenę tortu - właściwa cena zostanie podana przy odbiorze.

Zobacz również