Nugat Baton 100 g

Numer: 0001

Klasyczny francuski deser z dużą ilością miodu, bakalii oraz zaparzanego białka. Nasz nugat to tradycyjna, znana słodka delicja wytworzona z miodu, migdałów, orzechów laskowych i białka ze świeżo wybijanych jaj z odrobiną esencji olejku ze skórki sycylijskiej bergamotki. Nie wszyscy potrafią osiągnąć smak jak francuscy specjaliści. Aby osiągnąć efekt oprócz doskonałych surowców należy mieć specjalne urządzenia. Musi być odpowiedni miedziany kocioł i należy go podgrzewać do temperatury powyżej 240 stopni Celsjusza. Do tego niezbędne jest duże doświadczenie cukiernika aby wiedzieć kiedy i jak wyprażyć orzechy i bakalie, w którym momencie przerwać ubijanie białek, jakimi dozami dodawać miód i tylko wprawne oko potrafi zdecydować o ostatecznym efekcie. Dlaczego tyle zabiegów? Bo nugat musi być miękki ale ciągliwy, rozpływający się w ustach a jednocześnie chrupać przy rozgryzaniu orzechów i migdałów a do tego na długo pozostaje niebiański smak z aromatem sycylijskiej cytrusowej bergamotki. 

 Boże Narodzenie

Czas pomyśleć o świętach, uruchamiamy już świąteczną ofertę ale informujemy że produkcja świąteczna rusza z początkiem listopada.

Nasze produkty są prawdziwe, ręcznie robione, bez konserwantów. Mają krótkie terminy przydatności do spożycia. Oferta uruchomiona jest szczególnie po to, żeby można było zaplanować zamówienie. Można już słać do nas zamówienia/zapytania jeśli oferta dotyczy większych ilości czyli produkty będą dedykowane do paczek świątecznych/upominków. Proszę pisać na adres: sklep@consonni.pl lub catering@consonni.pl

Koszty wysyłki
Kurier

Przelew online 12 zł
Przelew tradycyjny 12 zł
Płatność przy odbiorze 15 zł

Odbiór osobisty

Przelew online 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również