Tort komunijny książka w wersji śmietanowej

Numer:

Tort komunijny śmietanowy - można wybrać dowolny tort śmietanowy z naszej oferty

Tort dostępny w określonych ilościach porcji, cena za kilogram: 128,00 zł

Cena tortu jest liczona z najwyższej podanej wagi tortu z przedziału. Tort finalnie zostanie rozliczony z prawdziwej, dokładnej wagi w miejscu odbioru. Tort książka jest wykonywany wyłącznie dla porcji. 

20 porcji - około 1,80 kg - 2,00 kg 

35 porcji - około 3,40 kg - 3,60 kg 

55 porcji - około 5,60 kg - 6,00 kg

Uwaga: Torty występują w różnej wielkości (ilość porcji) w różnych wagach, wybierz ilość porcji oraz ewentualne dodatki.

Torty komunijne Consonni - to nasza propozycja wzorów na ten uroczysty dzień. Wybierz wzór, określ ilość porcji a w uwagach do zamówienia podaj jaki smak tortu wybierasz do środka. Możesz nas również zapytać o słodki stół na Komunię świętą, chętnie wycenimy! 

Koszty wysyłki
kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416
  • Przy składaniu zamówienia należy pamiętać że waga tortu zależna jest od ilości porcji
    Przy składanu zamówienia należy podać ilość porcji na jaką ma być upieczony tort. Sklep internetowy poda szacowaną cenę tortu - właściwa cena zostanie podana przy odbiorze.

Zobacz również