Dowóz tylko Częstochowa

Zupa rosół 700 ml - dowóz tylko Częstochowa

Numer: z4

Tradycyjny rosołek - możesz go mieć, wystarczy zamówić z kierowca Consonni przywiezie Ci go do domu w Częstochowie i okolicach

Oferujemy gamę produktów z kuchni Folwarkowej - z dowozem prosto do domu realizowanym przez kierowcę CONSONNI w Częstochowie i jej okolicach do 10 km od centrum. Nie chcesz gotować? Musisz zdalnie pracować? Zamów nasze zupy, pierogi, paszteciki, quiche a my dowieziemy pod adres. Dowieziemy także do miast: Kraków (wtorek, czwartek, sobota), Wrocław (wtorek, czwartek, sobota), Warszawa (wtorek, czwartek), Łódź (czwartek), Katowice (czwartek).
Folwark Kamyk robi te wszystkie produkty od maja do końca września, można zjeść w plenerze w pieknym otoczeniu same prawdziwe rarytasy z kuchni jak dawniej. Teraz możesz zamówić do domu nasze specjaly a latem zapraszamy do naszego FOLWARKU KAMYK. 

ZAMÓWIENIA na produkty świeże realizujemy w dwa dni: wtorek (zamów do piątku do 12.00 najpóźniej) czwartek (zamów do wtorku do 12.00 najpóźniej)

Składniki: wywar wołowo-drobiowy 60% (szponder wołowy, kości wołowe, mięso z kurczaka, kości z kaczki), marchew, cebula, SELER, por, pietruszka, lubczyk, przyprawy (ziele angielskie, pieprz, liść laurowy, sól).

Wartość odżywcza w 100g produktu: Wartość energetyczna 315 kJ / 75 kcal, Tłuszcz 3,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,86 g, Węglowodany 1,3 g, w tym cukry 0,34 g, Błonnik 0,57 g, Białko 8,5 g, Sól 0,07 g

Koszty wysyłki
kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty z cukierni

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również