Dowóz tylko Częstochowa

pierogi ruskie 20 szt. - DOWÓZ TYLKO CZĘSTOCHOWA

Numer: z21

Pierogi z kuchni folwarkowej, ugotowane na świeżo, zapakowane. 

Oferujemy gamę produktów z kuchni Folwarkowej - z dowozem prosto do domu realizowanym przez kierowcę CONSONNI w Częstochowie i jej okolicach do 10 km od centrum. Nie chcesz gotować? Musisz zdalnie pracować? Zamów nasze zupy, pierogi, paszteciki, quiche a my dowieziemy pod adres. Dowieziemy także do miast: Kraków (wtorek, czwartek, sobota), Wrocław (wtorek, czwartek, sobota), Warszawa (wtorek, czwartek), Łódź (czwartek), Katowice (czwartek).
Folwark Kamyk robi te wszystkie produkty od maja do końca września, można zjeść w plenerze w pieknym otoczeniu same prawdziwe rarytasy z kuchni jak dawniej. Teraz możesz zamówić do domu nasze specjaly a latem zapraszamy do naszego FOLWARKU KAMYK. 

ZAMÓWIENIA na produkty świeże realizujemy w dwa dni: wtorek (zamów do piątku do 12.00 najpóźniej) czwartek (zamów do wtorku do 12.00 najpóźniej)

 

Składniki: ciasto 55% (mąka PSZENNA, woda, olej roślinny słonecznikowy, sól), farsz 45% (ziemniaki, SER biały, cebula, koper, sól, pieprz)

Zawiera alergeny: GLUTEN, białka MLEKA

Producent: Consonni Organic Bartelak Dominik, ul. Sosnowiecka 54, 42-200 Częstochowa

Wyprodukowane w Polsce

Przechowywać w temperaturze +2 do +6 °C.

 

Wartość odżywcza w 100g produktu

Wartość energetyczna 513kJ/122kcal

Tłuszcz 2,4g

Kwasy tłuszczowe nasycone 1,4g

Węglowodany 16g

Cukry 0,23g

Błonnik 1,2g

Białko 8,4g

Sól 0,12g

Koszty wysyłki
kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty

Przelew online 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również