lody 1000 ml tiramisu

Numer: 10063

Lody tiramisu na bazie świeżej śmietanki z kawałkami biszkoptu tiramisu w środku. 

 Lody

RZEMIEŚLNICZE LODY CONSONNI to lody wysokiej jakości wytwarzane według tradycyjnych receptur już od 1911 roku we Włoszech a od 1991 powstają w naszej manufakturze w Kamyku.

Świeże, pełne mleko, śmietanka, cukier, pasteryzowane żółtka i najlepsze dodatki smakowe, takie jak pistacje z Bronte, orzechy laskowe z Piemontu, włoskie z Capri, czekolada belgijska, wanilia z Madagaskaru, mają wiodącą rolę. Sekretem smaku są surowe zasady: świeże mleko, świeża śmietanka i świeże pasteryzowane żółtka oraz tylko świeże owoce sezonowe, jako podstawa do sorbetów.

Składniki: świeża ŚMIETANKA, świeże MLEKO, woda, cukier, MLEKO w proszku odtłuszczone, biszkopt (JAJA pasteryzowane, mąka PSZENNA, mąka ziemniaczana, cukier inwertowany, substancja spulchniająca: difosforan disodowy i wodorowęglan sodu, emulgator lecytyna SOJOWA), pasta tiramisu 3% (cukier, wino Marshala (DWUTLENEK SIARKI), syrop glukozowy, żółtka JAJ, woda, alkohol, aromaty, barwnik karmel, skrobia modyfikowana), proszek tiramisu 2,3% (cukier, maltodekstroza, MLEKO w proszku odtłuszczone, skrobia, dekstroza, SER mascarpone w proszku, stabilizator: guma guar i alginian sodu, aromaty),  syrop cukru inwertowanego, glukoza, stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, guma guar, karboksymetyloceluloza).

Koszty wysyłki
kierowca CONSONNI - tylko Częstochowa i okolice

Przelew online 18 zł
Przelew tradycyjny 18 zł

Odbiór osobisty

Przelew online 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również