Kawa Familijna 250 g ziarno

Numer: 12107

Kawa Familijna Cavallo 100% Arabica jest produktem szczególnie ważnym w naszej ofercie. Zawsze chcieliśmy mieć kawę, która smakowała będzie całym rodzinom – starszym i młodszym pokoleniom. Kawę, której aromat będzie zachęcał domowników do spotkania się przy wspólnym stole. Udało nam się to sprowadzając wyjątkowe ziarna w procedurze importu bezpośredniego (czyli bezpośrednio od farmera bez udziału handlarzy), ograniczając tym samym koszty importu, prosto z Brazylii. Rodzina Dutra, która prowadzi farmy na łącznej powierzchni ponad 500 ha przygotowała te ziarna z największą starannością. Aromat kawy w wyniku obróbki naturalnej (czyli na sucho) wyraźnie przypomina nam czekoladę i prażone orzechy. Długi i soczysty posmak pozwala cieszyć się doskonałym smakiem jeszcze długo po odejściu od rodzinnego stołu.

Kraj pochodzenia: Brazylia

Farma: Dutra

Lokalizacja: SåoJoåo do Manhuaçu, Matas de Minas

Obróbka: Naturalna

 Kawy

Wszystkie kawy Cavallo Consonni powstają pod okiem Filipa Bartelaka twórcy marek Kawa Cavallo. Filip to certyfikowany sędzia sensoryczny do oceny Arabiki (Q Arabica Grader) i Robusty (Q Robusta Grader), instruktor w programie Q (Q Instructor), certyfikowany sędzia sensoryczny i instruktor SCAA (SCAA Certified Cupping Judge, SCAA Certified Lead Instructor). Sędzia międzynarodowych konkursów dla baristów i Mistrzostw Świata Baristów (World Coffee Events Certified Judge). Sędzia międzynarodowy Cup of Excellence, w latach 2019-2022 członek zarządu Coffee Roaster Guild i przewodniczący zespołu zrównoważonego rozwoju (Sustainability Committee) w CRG. Konsultant merytoryczny w ITC (International Trade Centre) - agencji ONZ.
Osobiście gwarantuję najwyższą jakość kaw Specialty z naszej oferty, bo sam wybieram ziarna z których wypalamy Kawę Cavallo.
Filip Bartelak

Koszty wysyłki
Kurier DPD

Przelew online (Przelewy 24 15 zł
Przelew tradycyjny 15 zł
Płatność przy odbiorze 18 zł

kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty z cukierni

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również