Stacjonarnie

Tort komunijny Borówka w wersji kremowej

Numer:

Tort komunijny borówka, toppery oraz kolor makroników w miarę dostępności - mogą się różnić od zdjęcia. Tort wykonywany jest wyłącznie w dużj formie, minimum 28 porcji. 

Torty komunijne Consonni - to nasza propozycja wzorów na ten uroczysty dzień. Wybierz wzór, określ ilość porcji a w uwagach do zamówienia podaj jaki smak tortu wybierasz do środka. Możesz nas również zapytać o słodki stół na Komunię świętą, chętnie wycenimy! 

Koszty wysyłki
Kurier DPD

Przelew online (Przelewy 24 15 zł
Przelew tradycyjny 15 zł
Płatność przy odbiorze 18 zł

kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty z cukierni

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również