Dostawa i płatność

Realizujemy dostawy naszych produktów na terenie Polski oraz wybranych krajów europejskich. 

Wysyłki są realizowane poprzez firmę kurierską DPD. Jest także możliwy odbiór osobisty w kawiarniach firmowych Consonni.

Koszty dostawy:
Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. 

Dostawa na terenie Polski - wartość zamówienia od 1,00 - 349,99 zł:

przesyłka kurierska (przelew, przedpłata) - 15 zł

przesyłka kurierska pobraniowa - 18 zł

Dostawa na terenie Polski - wartość zamówienia powyżej 350 zł:

przesyłka kurierska (przelew, przedpłata) - 0 zł

przesyłka kurierska pobraniowa - 18 zł

 

Odbiór osobisty w naszej placówce jest bezpłatny.

Czas dostawy produktu do Klienta:

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka trafiła do Państwa jak najkrótszym terminie. Przygotowanie Państwa zamówienia produktów dostępnych na magazynie (ciasteczka, ciasta drożdżowe, kawa, delikatesy) trwa od 1 do 2 dni roboczych, następnie przekazujemy je wybranej firmie kurierskiej. W 99% przypadków realizacja zamówienia od momentu przekazania do momentu dostarczenia klientowi trwa nie więcej niż 2 dni robocze. Aby produkty mogły zostać wysłane, wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

W przypadku zamówienia produktów, które wykonwane są wyłacznie pod zamówienie: czekolady, bombonierki, torty, torciki, torty okolicznościowe, ciastka kremowe - termin wysyłki przesyłki się wydłuża o dodatkowy 1 lub 2 dni. Wszystko zależy od tego o której godzinie zamówienie zostanie przez Państwa złożone a przez nas odebrane i przekazane na produkcję. 

W przypadku zamówienia pieczywa paczki wysyłamy wyłącznie we wtorki lub czwartki. Wynika to stąd, że nasze pieczywo wypiekamy wylącznie w dni: WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA (ale w sobotę biuro nie pracuje i wysyłek nie organizujemy).

Aby otrzymać paczkę w której jest pieczywo należy złożyć zamówienie najpóźniej w poniedziałek do godziny 12.00 - WTEDY PACZKA WYJDZIE OD NAS WE WTOREK RANO

Aby otrzymać paczkę w której jest pieczywo należy złożyć zamówienie najpóźniej w środę do godziny 12.00 - WTEDY PACZKA WYJDZIE OD NAS W CZWARTEK RANO

Czas dostawy (czyli czas oczekiwania na otrzymanie danego Zamówienia) obejmuje:

     Czas realizacji Zamówienia (przygotowania Produktu do wysyłki), oraz
     Czas dostarczenia Produktu przez przewoźnika
Wysyłka zamówienia może zostać wstrzymana do momentu otrzymania zapłaty za wybrane produkty, uwzględniając koszty wysyłki z wyłączeniem wyboru przez klienta opcji płatności za pobraniem. 

Ważne:

Zawsze masz możliwość weryfikacji zawartości Twojej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub posiada braki niezbędnym jest przygotowanie w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego, który ułatwi nam i usprawni rozpatrzenie reklamacji.

PŁATNOŚĆ

Płatność może być realizowana on-line poprzez serwis Przelewy 24, poprzez pobranie albo poprzez przelew tradycyjny .

Dane do przelewu tradycyjnego:

Consonni Familia Zdzisław Bartelak

ul. Strażacka 38

42-125 Kamyk

Konto bankowe: 18 1600 1097 0002 3405 5297 4001