Bombonierka supreme cubes 250 g

Numer: 11109

Luksusowa bombonierka z sześcioma smakami czekoladek: orzech laskowy, kawa, róża, herbata earl grey, śliwka, pistacja. Wszystkie czekoladki zawierają nasze własne kompozycje ganaszy, każda (oprócz orzecha laskowego) jest także na bazie alkoholu. Ręcznie wykonane praliny wyłącznie z naturalnych składników. 

Orzech laskowy - orzech laskowy z Piemontu, chrupiące ciasteczka, czekolada mleczna, Kawa - kawa Cavallo z czekoladą deserową, Róża - ganasz z mlecznej czekolady i płatków róży, oblany czekoladą deserową, Earl Grey - wysokogatunkowa herbata earl grey z czekoladą mleczną, całość w czekoladzie białej, Śliwka - macerowana w rumie śliwka suszona z czekoladą deserową, Pistacja - pistacja z Bront w mlecznej czekoladzie, 

 Bombonierki

Luksusowe, ręcznie robione czekoladki, z wyśmienitej, wysokogatunkowej czekolady to rarytas dla konesera, ale również poszukiwany prezent dla najbliższych.

Czekoladki z CONSONNI to luksusowa czekolada z wyczuwalnymi dodatkami, które tworzą smakowitą kompozycje

Koszty wysyłki
Kurier DPD

Przelew online (Przelewy 24 15 zł
Przelew tradycyjny 15 zł
Płatność przy odbiorze 18 zł

kierowca CONSONNI - Częstochowa

śląsk 18 zł

Odbiór osobisty z cukierni

Przelew online (Przelewy 24 0 zł
Przelew tradycyjny 0 zł
Płatność przy odbiorze 0 zł

  • UWAGA!
    Ze względu na dbałość o jakość produktów dostarczanych naszym Klientom, w sklepie internetowym Consonni sprzedajemy tylko te produkty z oferty Consonni, których transport jest możliwy bez straty na jakości i smaku. Produkty wymagające chłodni: takie jak torty, ciasta, torciki i lody dowozi nasz kierowca do miast: Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice oraz obszar Śląska - będą do odbioru w naszych lokalach firmowych.
  • Zamówienia na torty, ciasta, torciki należy składać w 3 dniowym wyprzedzeniem.
    Zamówienia do miast innych niż Częstochowa / Kamyk będzie możliwe od odbioru jedynie w dni: wtorek, czwartek i sobota. Zamówienia indywidualnie można dodatkowo konsultować pod numerem telefonu 660 505 416

Zobacz również